Aktualności

środa, 13 listopad 2019 16:47

Warsztaty Hurra! - podsumowanie II edycji projektu "Koła w ruchu"

Wraz z początkiem listopada II edycja projektu "Koła w ruchu" dobiegła końca, zaś uczestnicy wraz z mentorami i organizatorami spotkali się na podsumowujących "Warsztatach Hurra!" w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Tegoroczna edycja "Kół w ruchu" różniła się elementem realnego wykorzystania nabytych podczas warsztatów umięjętności w praktyce poprzez zorganizowanie projektu naukowego. Każdy z interdyscyplinarnych zespołów dysponował określonym budżetem oraz wsparciem mentorsko-logistycznym ze strony organizatorów, zaś osiągnięte efekty przerosły chyba oczekiwania wszystkich.

Biorące udział w "Kołach..." cztery grupy projektowe zorganizowały cztery kompletnie odmienne w swoich założeniach projekty: warsztaty naukowe poświęcone empatii, publikację naukową z zakresu religioznawstwa, wydarzenie naukowe poświęcone zjawisku baniek informacyjnych oraz wydarzenie i akcję popularyzatorską dotyczące hulajnóg. Wszystkie projekty zakończyły się pełnym sukcesem, zaś uczestnicy tworzący poszczególne grupy projektowe na warsztatach podsumowyujących przedstawili wyniki swoich projektów oraz podzielili się zdobytym doświadczeniem i wrażeniami. Wszyscy wyrazili także nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości, w ramach kolejnych przedsięwzięć kół naukowych i nie tylko. 

Ostatecznym ukoronowaniem II edycji projektu będzie udział uczestników i organizatorów w ramach przedsięwzięcia ScienceCom, który odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r. w gdyńskim Centrum Nauki EXPERYMENT oraz publikacja kolejnego wydania Katalogu Dobrych Praktyk.

hurra1

hurra2 

hurra3

hurra4

 hurra5

Nasz adres:
 
Fundacja PSC
ul. Komandorska 23/12
81-232 Gdynia
 
Nasze dane:
 
KRS: 0000341169
REGON: 220899728
NIP: 958-16-24-510