Aktualności

piątek, 18 październik 2019 12:48

ScienceCom - nawiązanie współpracy z Centrum Nauki EXPERYMENT

Z niekłamaną przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy z gdyńskim Centrum Nauki EXPERYMENT oraz partnerstwo w ramach organizowanego przez Centrum projektu ScienceCom, który odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r.

ScienceCom jest projektem skierowanym do kół naukowych i środowisk akademickich, stanowiąc tym samym kolejną po "Kołach w ruchu" okazję do współpracy i czynnej działalności dla młodych naukowców oraz w ramach organizacji studenckich. Spotkania w ramach projektu będą także okazją do nawiązania kontaktów, rozpoczęcia międzyuczelnianej i międzykierunkowej współpracy oraz zaprezentowania swoich osiągnięć przed szeroką widownią – studentami, młodzieżą szkolną oraz środowiskiem biznesu.

ScienceCom to unikatowe i innowacyjne popularnonaukowe wydarzenie, na którym spotkają się różne środowiska, dla których nauka ma kluczowe znaczenie. Myślą przewodnią jest komunikacja w nauce oraz komunikacja nauki. Nad merytoryczna stroną wydarzenia czuwać będzie Rada Naukowa złożona z wykładowców trójmiejskich uczelni.

ScienceCom – formuła:

22 listopada - DZIEŃ OTWARTY - aktywności prowadzone przez koła naukowedla publiczności, wieczorna integracja.

23 listopada - DZIEŃ BRANŻOWY - prezentacja osiągnięć, szkolenia, spotkania z biznesem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Więcej informacji i zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nasz adres:
 
Fundacja PSC
ul. Komandorska 23/12
81-232 Gdynia
 
Nasze dane:
 
KRS: 0000341169
REGON: 220899728
NIP: 958-16-24-510