i

Gdyńska Akademia Młodych (GAM) – to projekt edukacyjny realizowanego od 2011 roku we współpracy z Miastem Gdynia. W ciągu czterech edycji w projekcie wzięło udział ponad 250 uczniów szkół ponadpodstawowym. Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodych ludzi. Zdobyte umiejętności mają pozwolić im aktywnie brać udział w życiu lokalnej społeczności oraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Zajęcia w projekcie są prowadzone w formie warsztatów oraz zajęć terenowych. Zwieńczeniem udziału w GAM jest przygotowanie projektów przez młodych ludzi, które dotyczą aktualnych problemów społecznych.

Tematyka zajęć realizowanych w ramach V GAM:

1. Działania społeczeństwa obywatelskiego w Gdyni;
  2. Praca w zespole;
  3. Zarządzanie wizerunkiem;
  4. Komunikacja międzykulturowa;
  5. Autoprezentacja i Wystąpienia publiczne.

Dodtakowo podczas V edycji uczestnicy w małych grupach warsztatowych podczas wyjazdu szkoleniowego będą tworzyć projekty zmian w ich najbliższym otoczeniu. Na realizację Projektów kaza grupa przeznaczy 1000 zł!

Nasz adres:

Fundacja PSC