Temat: "Czym jest społeczność kibiców?"

Termin:

28 maja 2014r. w godzinach 17.00-19.00 w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Gdyni (Stadion Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej).

Prelegenci debaty:

• Joanna Zielińska - Pełnomocnik prezydenta miasta Gdynia ds. sportu
• Paweł Brutel - Wiceprzewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni
• Dariusz Schwarz - Kierownik stadionu GOSiR
• Tomasz Orlean - Przedstawiciel stowarzyszenia zwykłego klubu kibica
• Aleksandra Zienowicz - Fundacja Sportu Pozytywnego

Opis debaty:

VII Gdyńska Debata Młodych – Czym jest społeczność kibiców? jest kolejną z cyklu debatą, w której staramy się podjąć dyskusję nad zagadnieniami istotnymi z punktu widzenia mieszkańców naszego Miasta. Podczas VII Debaty pragniemy podjąć dyskusję na temat cech społeczności kibiców w Gdyni, form ich aktywności i wyrazu. Naszym celem jest poznanie opinii w tym zakresie psychologów sportu, osób zajmujących się organizowaniem wydarzeń sportowych w Gdyni i samych kibiców. Debata ma na celu popularyzację pozytywnego wizerunku kibicowania wśród mieszkańców Gdyni.